Nowe boisko

W maju br. rozpoczęliśmy prace nad przygotowaniem boiska do gry w piłkę na terenie Ośrodka Kultury Chrześcijańskiej. Teren został wyrównany i oczyszczony. Podczas pikniku w dniu 2 września 2012 roku, rozegrano pierwsze oficjalne mecze piłki nożnej. Więcej »

Prezent na Mikołaja

W dniu 30.11.2011 r. nasze Stowarzyszenie przekazało dla naszych młodych chłopców z klubu MKS Orlicz 60 sztuk koszulek. Koszulki zostały ufundowane ze środków zebranych podczas pikniku rodzinnego który zorganizowaliśmy w sierpniu. Więcej »

Uroczystości związane ze Świętem Niepodległości

Nasze Stowarzyszenie co roku organizuje wydarzenie kulturalne z okazji Święta Niepodległości w dniu 11-go listopada. Więcej »

Zabawy dla najmłodszych

Dla najmłodszych mieszkańców Naszego Miasta organizujemy zabawy. Więcej »

 

Archiwum z miesiąca: Sierpień 2014

NIESAMOWITE ZAKOŃCZENIE KONKURSU KARAOKE

Przez całe wakacje, co poniedziałek spotykaliśmy się o godzinie 18 na wspólnej zabawie i śpiewaniu w konkursach eliminacyjnych KARAOKE. Dodatkowy konkurs, tym razem w piątek 15 sierpnia  przeprowadziliśmy w Rozi Cafe. W poniedziałek 25 sierpnia w muszli koncertowej Suchedniowskiego Ośrodka

WAKACYJNY TURNIEJ DZIKICH DRUŻYN ZA NAMI

Pierwszy Wakacyjny Turniej za nami. Dzięki uprzejmości Pani Izabeli Głowali – Działak Dyrektor SP Nr 3 mogliśmy skorzystać z boiska szkolnego. Nasze boisko przy Ośrodku Kultury Chrześcijańskiej niestety nie nadawało się do gry z powodu ostatnich opadów atmosferycznych i permanentnego odprowadzania