Nowe boisko

W maju br. rozpoczęliśmy prace nad przygotowaniem boiska do gry w piłkę na terenie Ośrodka Kultury Chrześcijańskiej. Teren został wyrównany i oczyszczony. Podczas pikniku w dniu 2 września 2012 roku, rozegrano pierwsze oficjalne mecze piłki nożnej. Więcej »

Prezent na Mikołaja

W dniu 30.11.2011 r. nasze Stowarzyszenie przekazało dla naszych młodych chłopców z klubu MKS Orlicz 60 sztuk koszulek. Koszulki zostały ufundowane ze środków zebranych podczas pikniku rodzinnego który zorganizowaliśmy w sierpniu. Więcej »

Uroczystości związane ze Świętem Niepodległości

Nasze Stowarzyszenie co roku organizuje wydarzenie kulturalne z okazji Święta Niepodległości w dniu 11-go listopada. Więcej »

Zabawy dla najmłodszych

Dla najmłodszych mieszkańców Naszego Miasta organizujemy zabawy. Więcej »

 

Archiwum z miesiąca: Lipiec 2014

SCHODY DO SIEDZIBY KORPORACJI GOTOWE

Zakończyliśmy prace nad schodami do siedziby Stowarzyszenia w Ośrodku Kultury Chrześcijańskiej. Dziś pierwszy raz spotkanie członków odbyło się w nowym pomieszczeniu. Czeka nas jeszcze wiele pracy ale  wierzymy, że w końcu uda się doprowadzić prace do końca. Schody są efektem

NAJBLIŻSZE KARAOKE W MICHNIOWIE JUŻ W PONIEDZIAŁEK

Zapraszamy na kolejne już spotkanie z KARAOKE. Tym razem spotykamy się w Michniowie w Centru Kształceniowo – Integracyjnym. Z tygodnia na tydzień przybywa uczestników i chętnych do śpiewania. Mamy nadzieję, że będzie tak i w Michniowie. Zdjęcia z dotychczasowych spotkań

II IGRZYSKA SPORTOWE W MICHNIOWIE

W te wakacje odbyły się już II Igrzyska Sportowe w Michniowie, a nasza Stowarzyszenie było ich współorganizatorem. W piatek 25 lipca 2014 r. odbyło się uroczyste zamknięcie i wręczenie dyplomów i nagród. Korporacja oprócz dyplomów i pamiątkowych statuetek ufundowała również

ROCZNICA PACYFIKACJI MICHNIOWA

Podczas obchodów 71 rocznicy pacyfikacji do Michniowa przyjechało wielu znamienitych gości. Korporacja również oddała hołd pomordowanym mieszkańcom Michniowa składając symboliczna wiązankę podczas uroczystości rocznicowych.  

PODZIĘKOWANIE OD WĘDKARZY

Jak już pisaliśmy, jak co roku wsparliśmy organizację zawodów wędkarskich dla dzieci. Suchedniowskie Koło PZW odwdzięczyło się nam takimi oto podziękowaniami.  

KARAOKE

Już w najbliższy poniedziałek rozpoczynamy wakacyjny cykl spotkań z KARAOKE. Zapraszamy w każdy poniedziałek o godzinie 18 do wspólnej zabawy niezależnie od wieku.