Nowe boisko

W maju br. rozpoczęliśmy prace nad przygotowaniem boiska do gry w piłkę na terenie Ośrodka Kultury Chrześcijańskiej. Teren został wyrównany i oczyszczony. Podczas pikniku w dniu 2 września 2012 roku, rozegrano pierwsze oficjalne mecze piłki nożnej. Więcej »

Prezent na Mikołaja

W dniu 30.11.2011 r. nasze Stowarzyszenie przekazało dla naszych młodych chłopców z klubu MKS Orlicz 60 sztuk koszulek. Koszulki zostały ufundowane ze środków zebranych podczas pikniku rodzinnego który zorganizowaliśmy w sierpniu. Więcej »

Uroczystości związane ze Świętem Niepodległości

Nasze Stowarzyszenie co roku organizuje wydarzenie kulturalne z okazji Święta Niepodległości w dniu 11-go listopada. Więcej »

Zabawy dla najmłodszych

Dla najmłodszych mieszkańców Naszego Miasta organizujemy zabawy. Więcej »

 

Archiwum z miesiąca: Czerwiec 2014

ZAPRASZAMY NA I WAKACYJNY TURNIEJ DZIKICH DRUŻYN

Korporacja sponsorem zawodów spławikowych z okazji Dnia Dziecka

Suchedniowskie Koło PZW zorganizowało zawody spławikowe z okazji Dnia Dziecka. Tradycyjnie, jak co roku, nasze Stowarzyszenie ufundowało słodycze dla uczestników zawodów. Każdy uczestnik zawodów, które były również wspaniałą zabawą otrzymał słodki upominek. Gratulujemy organizatorom, zwycięzcom i wszystkim uczestnikom.  

Kolejne prace w toku

Kontynuujemy prace przy urządzeniu siedziby Stowarzyszenia. W pierwszej kolejności zamontujemy schody. Waldemar Krogulec i Krzysztof Zolbach prawie zakończyli już spawanie schodów. Mamy nadzieję, że siedziba będzie nam służyła już podczas najbliższego pikniku rodzinnego.

Kreatywny Dzień Dziecka

Trzydzieścioro uczniów klas 1-3 z trzech suchedniowskich podstawówek uczestniczyło w „Kreatywnym Dniu Dziecka” zorganizowanym przez Urząd Marszałkowski w Kielcach w Filharmonii Świętokrzyskiej. Dzieci, podzielone na 2 grupy poprzez zabawę uczyły się kreatywności w różnych kręgach tematycznych: Konstruktor Robotów Dom Mody