Nowe boisko

W maju br. rozpoczęliśmy prace nad przygotowaniem boiska do gry w piłkę na terenie Ośrodka Kultury Chrześcijańskiej. Teren został wyrównany i oczyszczony. Podczas pikniku w dniu 2 września 2012 roku, rozegrano pierwsze oficjalne mecze piłki nożnej. Więcej »

Prezent na Mikołaja

W dniu 30.11.2011 r. nasze Stowarzyszenie przekazało dla naszych młodych chłopców z klubu MKS Orlicz 60 sztuk koszulek. Koszulki zostały ufundowane ze środków zebranych podczas pikniku rodzinnego który zorganizowaliśmy w sierpniu. Więcej »

Uroczystości związane ze Świętem Niepodległości

Nasze Stowarzyszenie co roku organizuje wydarzenie kulturalne z okazji Święta Niepodległości w dniu 11-go listopada. Więcej »

Zabawy dla najmłodszych

Dla najmłodszych mieszkańców Naszego Miasta organizujemy zabawy. Więcej »

 

Archiwum z miesiąca: Luty 2014

Kolejna Bitwa na Szkoły

  W najbliższą sobotę 1 marca o godzinie 16:00 w SOK „Kuźnica” odbędzie się druga edycja konkursu wokalno – tanecznego „Bitwa na Szkoły”. W konkursie uczestniczą drużyny ze szkół podstawowych i gimnazjum, walcząc w kategorii piosenki polskiej i zagranicznej. Ubiegłoroczną

Odszedł Ksiądz Infułat Józef Wójcik

Suchedniowska Korporacja Samorządowa z głębokim żalem przyjęła informację o śmierci Księdza Infułata Józefa Wójcika, który od początku istnienia stowarzyszenia wspierał naszą działalność. Dziękujemy za okazywaną życzliwość, dobre słowo i modlitwę. Dzisiaj my modlimy się za duszę Księdza Infułata. Cezary Błach