Nowe boisko

W maju br. rozpoczęliśmy prace nad przygotowaniem boiska do gry w piłkę na terenie Ośrodka Kultury Chrześcijańskiej. Teren został wyrównany i oczyszczony. Podczas pikniku w dniu 2 września 2012 roku, rozegrano pierwsze oficjalne mecze piłki nożnej. Więcej »

Prezent na Mikołaja

W dniu 30.11.2011 r. nasze Stowarzyszenie przekazało dla naszych młodych chłopców z klubu MKS Orlicz 60 sztuk koszulek. Koszulki zostały ufundowane ze środków zebranych podczas pikniku rodzinnego który zorganizowaliśmy w sierpniu. Więcej »

Uroczystości związane ze Świętem Niepodległości

Nasze Stowarzyszenie co roku organizuje wydarzenie kulturalne z okazji Święta Niepodległości w dniu 11-go listopada. Więcej »

Zabawy dla najmłodszych

Dla najmłodszych mieszkańców Naszego Miasta organizujemy zabawy. Więcej »

 

Archiwum z miesiąca: Maj 2013

Zmiany w funkcjonowaniu Sklepu Charytatywnego „Pod Dobrym Aniołem”

  Po pierwszych miesiącach funkcjonowania Sklepu Charytatywnego „Pod Dobrym Aniołem” Suchedniowska Korporacja Samorządowa zmuszona jest znaleźć inną formę organizacyjną jego funkcjonowania, co wynika z konieczności otworzenia i prowadzenia działalności gospodarczej. W związku z powyższym Zarząd Stowarzyszenia podjął decyzję o braku

Wspieramy inicjatywę renowacji historycznego sztandaru KSM

Suchedniowskie Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży zamierza odrestaurować historyczny sztandar KSM z 1937 roku. Jest to ciekawa i cenna inicjatywa. Korporacja zdecydowała, że wesprzemy finansowo młodzież z KSM-u. Historyczny przedwojenny sztandar pozostał zapomniany przez wiele lat, a to przecież ważny element Suchedniowskiej