Nowe boisko

W maju br. rozpoczęliśmy prace nad przygotowaniem boiska do gry w piłkę na terenie Ośrodka Kultury Chrześcijańskiej. Teren został wyrównany i oczyszczony. Podczas pikniku w dniu 2 września 2012 roku, rozegrano pierwsze oficjalne mecze piłki nożnej. Więcej »

Prezent na Mikołaja

W dniu 30.11.2011 r. nasze Stowarzyszenie przekazało dla naszych młodych chłopców z klubu MKS Orlicz 60 sztuk koszulek. Koszulki zostały ufundowane ze środków zebranych podczas pikniku rodzinnego który zorganizowaliśmy w sierpniu. Więcej »

Uroczystości związane ze Świętem Niepodległości

Nasze Stowarzyszenie co roku organizuje wydarzenie kulturalne z okazji Święta Niepodległości w dniu 11-go listopada. Więcej »

Zabawy dla najmłodszych

Dla najmłodszych mieszkańców Naszego Miasta organizujemy zabawy. Więcej »

 

Archiwum z miesiąca: Grudzień 2012

Radości Świątecznej i Noworocznej!

Wiersze (1)

Z racji zbliżających się Świąt załączamy piękny wiersz napisany przez panią Elżbietę Kubalową, wielkiego przyjaciela naszego Stowarzyszenia i wspaniałego człowieka.   BIAŁY OPŁATEK Biały opłatek delikatny i kruchy delikatny jak kwiat kruchy jak życie. Biały opłatek kładę w Twą dłoń

Ludzie listy piszą… (1)

KOCHANI, od ponad 25 lat mieszkam poza granicami kraju, ale pierwszy raz miałam okazję świętować rocznicę Odzyskania Niepodległości Polski w Suchedniowie. Dziękuję za tę wspaniałą lekcję historii organizatorom, czyli Suchedniowskiej Korporacji Samorządowej. Obecnie żyjemy w czasach, gdy mamy otwarte granice,