Nowe boisko

W maju br. rozpoczęliśmy prace nad przygotowaniem boiska do gry w piłkę na terenie Ośrodka Kultury Chrześcijańskiej. Teren został wyrównany i oczyszczony. Podczas pikniku w dniu 2 września 2012 roku, rozegrano pierwsze oficjalne mecze piłki nożnej. Więcej »

Prezent na Mikołaja

W dniu 30.11.2011 r. nasze Stowarzyszenie przekazało dla naszych młodych chłopców z klubu MKS Orlicz 60 sztuk koszulek. Koszulki zostały ufundowane ze środków zebranych podczas pikniku rodzinnego który zorganizowaliśmy w sierpniu. Więcej »

Uroczystości związane ze Świętem Niepodległości

Nasze Stowarzyszenie co roku organizuje wydarzenie kulturalne z okazji Święta Niepodległości w dniu 11-go listopada. Więcej »

Zabawy dla najmłodszych

Dla najmłodszych mieszkańców Naszego Miasta organizujemy zabawy. Więcej »

 

Archiwum z miesiąca: Listopad 2012

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI 2012

Nasze Stowarzyszenie od początku swojej działalności tj. od 2007 roku w sposób szczególny upodobało sobie święto niepodległości. Według nas bowiem, wartości patriotyczne są tymi najważniejszymi  nie tylko dla nas Polaków, ale dla każdego narodu. Niektórzy mówią, że nie warto rozpamiętywać

Zapraszamy na obchody Święta Niepodległości

Suchedniowska Korporacja Samorządowa zaprasza do wspólnych obchodów Święta Niepodległości 11 listopada. W tym roku zapraszamy na Mszę Świętą sprawowaną w intencji Ojczyzny o godzinie 11:30, bezpośrednio po której w Ośrodku Kultury Chrześcijańskiej odbędzie się słowno – wokalne przedstawienie pt: „Muzyczne