NIESAMOWITE ZAKOŃCZENIE KONKURSU KARAOKE

Przez całe wakacje, co poniedziałek spotykaliśmy się o godzinie 18 na wspólnej zabawie i śpiewaniu w konkursach eliminacyjnych KARAOKE. Dodatkowy konkurs, tym razem w piątek 15 sierpnia  przeprowadziliśmy w Rozi Cafe.

W poniedziałek 25 sierpnia w muszli koncertowej Suchedniowskiego Ośrodka Kultury odbył się niesamowity finał z udziałem 23 finalistów z których najlepsza okazała się Aneta Florczyk, która wyprzedziła Jacka Michtę i Kamila Brzozę. Cała trójka wystąpi na naszym pikniku rodzinnym 13 września przy Ośrodku Kultury Chrześcijańskiej.

Wyjątkowość całej imprezy, a finału w szczególności podkreślił otwierający konkurs finałowy występ Pana Adama Jarubasa – Marszałka Województwa Świętokrzyskiego, który nie dość że odwiedził Suchedniów na zaproszenie prezesa Korporacji Cezarego Błacha, to zgodził się również zaśpiewać, co jest już wyjątkowym ukłonem w naszą stronę.

Zapraszamy do przeczytania szczegółowej relacji oraz obejrzenia galerii fotografii z konkursu finałowego na naszym profilu na facebooku.

A w niedalekiej przyszłości zaprezentujemy clip video z finałowego konkursu KARAOKE.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *