Suchedniowska Korporacja Samorządowa

im. Stanisława Staszica

Działalność

Pieniądze dla szkół

Podczas pikniku zorganizowanego w dniu 2.09.2012 przez Suchedniowską Korporację Samorządową przeprowadzona została aukcja charytatywna. Z tej aukcji zebrana została kwota 1905 zł. Jej celem była pomoc najuboższym uczniom z suchedniowskich szkół.

Nasze Stowarzyszenie spodziewało się, że aukcja pozwoli na zebranie dużo większej kwoty.

Na aukcji można było bowiem wylicytować m.in. wyroby ZWK Marywil oraz Pana Artura Szymczyka, zdjęcia Pana Krzysztofa Ptaka, rękodzieła Pana Włodzimierza Ciszka i Pana Dariusza Zegadły, a także obraz Pana Jarosława Jędrzejskiego.

W czwartek, 20 września 2012 r. przedstawiciele Stowarzyszenia spotkali się z dyrektorami suchedniowskich szkół. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze przy kawie i herbacie.

W jego trakcie na ręce dyrektorów przekazana została łączna kwota 2000 zł. Przekazane środki każda szkoła zagospodaruje według własnego uznania. Pomimo, iż kwota jest niewielka to być może uda się z jej pomocą zaspokoić część potrzeb dzieci w nowym roku szkolnym.

{jcomments on}

SKS na Facebooku

I Ty możesz pomóc

Wszystkich chętnych do współpracy i włączenia się w działalność na rzecz Miasta i Gminy Suchedniów zapraszamy do współpracy.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z nami.

Zainwestuj w nas

Wpłać dowolną kwotę na nasze konto:
Bank Spółdzielczy w Suchedniowie
42 8520 0007 2001 0001 0552 0002

Online:

Odwiedza nas 48 gości oraz 0 użytkowników.