Suchedniowska Korporacja Samorządowa

im. Stanisława Staszica

Konferencja poświęcona transplantologii

transplantacjatak-15 marca 2012
Suchedniowska Korporacja Samorządowa włączyła się w kolejną inicjatywę lokalną, jaką była konferencja naukowa poświęcona transplantologii. Konferencja została zorganizowana przez Zespół Szkół im.Henryka Sienkiewicza w Suchedniowie w dniu 15 marca. Nasze Stowarzyszenie wsparło finansowo organizatorów. W konferencji uczestniczył prezes naszego Stowarzyszenia - Cezary Błach. Na temat przeszczepów organów szeroko wypowiadali się specjaliści. Najbardziej emocjonalną częścią były jednak wypowiedzi zaproszonych gości, którzy dzięki zabiegom transplantologicznym otrzymali, jak to sami określali, "drugie życie". Organizatorom gratulujemy pomysłu oraz profesjonalnego przygotowania i przeprowadzenia konferencji. Mamy nadzieję, że nie będzie to jednorazowa inicjatywa, a o Suchedniowie częściej będzie się pisać pozytywnie.

SKS na Facebooku

I Ty możesz pomóc

Wszystkich chętnych do współpracy i włączenia się w działalność na rzecz Miasta i Gminy Suchedniów zapraszamy do współpracy.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z nami.

Zainwestuj w nas

Wpłać dowolną kwotę na nasze konto:
Bank Spółdzielczy w Suchedniowie
42 8520 0007 2001 0001 0552 0002

Online:

Odwiedza nas 50 gości oraz 0 użytkowników.